Комп’ютерний дизайн: перспективи, де вивчитись

Веб дизайн - основи

Що таке комп’ютерний дизайн

Комп’ютерний дизайнзасоби і способи створення зображень на комп’ютері і робота з цими зображеннями при використанні спеціальних програм і алгоритмівЗ початку 90х років стрімко змінюється професійне дизайнерське середовище: нові ринки збуту і комп’ютерні технології породжують небувалий попит на продукцію вітчизняного, переважно графічного, дизайнуЗ появою доступних персональних комп’ютерів, які суттєво розширюють і спрощують можливості проектування і виробництва також видозмінюються і вимоги до професіоналів в даних областяхкомп’ютер з екзотики переростає в робочий інструмент.

З’являється термін «комп’ютерний дизайн», до якого відразу ж зараховують створення вебсайтів і графічних інтерфейсів користувача, а також все інше, що пов’язано з комп’ютерною графікоюкошти двомірного і тривимірного  проектування і візуалізації графіки та інформації.

Метою курсу є вивчення та освоєння програмних засобів та інструментів по обробці та створенню графічних зображень, забезпечення оволодіння учнями основних знань по роботі з векторною і растровою графікою, за допомогою Adobe PhotoShop, Illustrator, CorelDraw та інших програм.

Курси дизайнерів допоможуть вам вивчити дизайнерські програми, сучасні тенденції в дизайні і рекламі, теорію кольору, а також навчитися ефективно використовувати різноманітні сучасні додаткові інструменти і ресурси.

Навчання вебдизайну доступно з будьякого віку і рівня підготовки.

Курс "Дизайн"

Види курсів веб-дизайну

Безкоштовний розбір професії і базових елементів;
Початковий теоретична база, створення простих робіт. На початковому етапі мета викладача правильно донести інформацію та допомогти уникнути кліше і типових помилок;
Середній закріплення попереднього етапу на практиці і паралельне додавання нової інформації;
Професійний розбір польотів від провідних фахівців, навчання тонкощам роботи, особливостей ринку, максимальне занурення в професію.

Щоб уміти працювати, а не тільки знати теорію, необхідно вибирати курси з практикою.

Навчитися вебдизайну можна самостійно за статтями і відеороликів, проте це займає час і складно знайти когось, хто може відповісти на всі питання.

Безкоштовні курси дають у школах, інститутах, як майстеркласів при студіях вебдизайну. На безкоштовних заняттях дають ази та переваги роботи, часто це тільки підводка до платних курсів. Від безкоштовного же не варто багато чого очікувати, але можна задавати питання та ознайомлюватися з іншими користувачами. На безкоштовних програмах шукають програмістів у команди молодих проектів: гроші за роботу дають рідко, зате можна отримати досвід роботи.

Курси вебдизайну для дітей

Курси доступні школярам 211 класів. Залежно від рівня школярів вчать працювати з інструментами веб дизайну HTML, CSS, JavaScript, PHP, Macromedia Flash, розбирають загальні тонкощі роботи в ігровій формі.

Програма складена для школярів, направлена на розвиток логіки та мислення, вирішення завдання нешаблоними методами. Навіть якщо дитині не сподобається програмування як таке, у нього не буде проблем з точними науками і систематизацією інформації.

Заняття для дітей проводять групами, частіше в оффлайн режимі. На онлайн приходять діти, зацікавлені в програмуванні без впливу батьків.

На курсах навчають

 • Роботи з середовищами програмування;
 • Правильної композиції та теорії кольору;
 • Проектування дизайну в графічних програмах;
 • Створення лендинга (односторінкового сайту для продажу);
 • Застосування теорії програмування для вирішення завдань. Почати навчання може будьякий бажаючий, незалежно від віку і початкових знань.

Курси для початківців допомагають скласти цілісну картину про професії і зрозуміти, який напрямок цікавить найбільше.

Чого навчають новачків:

 • Розуміння ринку;
 • Програмування на HTML, JavaScript, CSS та інших мовах.
 • Інструментів і шаблонів, необхідним для створення продає сторінки;
 • Роботи зі шрифтами, композицією, кольором;
 • Створення анімації для кнопок і функціональних частин сторінки;
 • Правильної подачі себе і портфоліо на ярмарках вакансій на фрілансі.

На початковому етапі присвячують більше часу теорії, ніж практики. Для закріплення обов’язково робити практику, навіть якщо в програмі її немає.

Оптимальний розмір групи для початківців 1020 чоловік. Якщо група більша, є ймовірність, що курс створювався для наживи.

Оформлення вебсторінки лежить на плечах програмістів. Навіть якщо вебдизайнера немає почуття прекрасного, це не перешкодить робити свою роботу якісно.

Якими основними знаннями повинен володіти вебдизайнер

Програмування та верстка. Багатьом дизайнерам доводиться переробляти роботу за попередниками, тому важливо розібратися в чужому коді;

Теорія кольору. Які кольори поєднуються і не поєднуються, що таке колірне коло, протилежні кольори, теплі і холодні відтінки, які поєднання в тренді. Що таке RGB, що таке «безпечні» кольори, чому ті або інші кольори порізному відображаються в браузерах;

Форма і композиція. Де розташовувати банери, контактну інформацію, як розробляються логотипи, як розміщувати картинки і анімацію зрозуміло для користувача;

Типографіка. Які шрифти краще читаються, які використовуються для заголовків, як поєднувати базові та додаткові шрифти. Як створювати авторські шрифти, щоб вони були зрозумілими і навіть продають;

Робота в графічних редакторах.

Професійні курси

Тут навчають роботі з бібліотеками, прив’язці сторонніх програм. На таких курсах роботодавці шукають кадри, деякі спеціально готують кадрів для організаційспонсорів. Також великі міжнародні організації проводять заняття, на основі яких беруть на віддалену роботу.

По закінченню дається диплом, на основі якого можна отримати роботу.

Уроки ведуть професіонали з досвідом роботи. Якщо курси для початківців можуть вести тільки теоретики, не знайомі з практикою, то тут такого не зустріти.

На професійних рівнях вивчають особливості інтерфейсу для різних областей застосування: форумів, лендінгів, панелей управління, медіа ресурсів.

За кожним учасником закріплений свій куратор, який перевіряє завдання і розповідає про помилки і шляхом їх усунення.
З працевлаштуванням

В кінці проводиться екзаменаційне завдання, яке можна додати в портфоліо.

Початкові і середні курси проводять найчастіше місцеві компанії, які можуть взяти відзначилися учасників на віддалену або офісну роботу.

Також досить часто випускників відбирають у команду програмістів на віддалену роботу і пропонують значну зарплату.

Курси можуть проводитися освітніми ресурсами. Після закінчення видається список роботодавців. Сертифікати та дипломи важливі також як портфоліо.

Потенційні роботодавці навчають під свої потреби великими групами з конкурсом або маленькими безкоштовними, де обирають посидючих не дивлячись на портфоліо.

Онлайн курси вебдизайну

 • Навчання через Інтернет дає ряд переваг:
 • Можна навчатися з будьякої точки світу;
 • Навчання в зарубіжних компаній;
 • Індивідуальний підхід.
 • Різні програми, розраховані на дітей, молодь, дорослих та людей похилого віку,
 • відрізняється подача інформації;
 • Швидкий відповідь від експерта;
 • Великий вибір програм за різними напрямками.
 • Онлайн курс можна проходити в будьякий вільний час і самостійно складати графік навчання. Часовий пояс не перешкода: відео сесія доступна в запису.

Через Інтернет простіше навчатися з нуля, досить подивитися відео і зрозуміти, над чим потрібно працювати. Зовсім без знань краще йти на програмування, потім на вебдизайн. Базові безкоштовні курси допоможуть зрозуміти основне, а на початкових і середніх можна складати портфоліо.

Вище описані знання, які потрібні починаючому вебдизайнеру. Освоївши базові вміння, у програміста складається картина і шлях, який йому ближче.

Онлайнкурси для початківців дають знання обривками, потрібно прослухати лекції з усіх тем для повної картини.

Безкоштовні онлайн курси

Безкоштовні курси не дають конкретних знань. Вони проводяться для реклами або ознайомлення з мовою, друкарні або теорією кольору.

На безкоштовних заняттях можна вивчити теорію, але не можна освоїти практику.

На подібних заняттях надають інформацію уривчасто і неструктурованоНовачкам корисні безкоштовні заняття, де розповідають про особливості роботи, сферах діяльності.

Які знання можна отримати на безкоштовному курсі:

 • Специфіка роботи вебдизайнера;
 • Як створити лендінг за шаблоном;
 • Як створити сторінку в редакторі;
 • Як створювати анімацію, кнопки.

На безкоштовних курсах ніхто не розповість про грамотне оформлення та подачу, про те, як скласти портфоліоІнструмент дадуть, а як ним користуватися не скажуть.

Онлайн курси з дипломом

Сертифікат або диплом про закінчення дають на багатьох курсах, але тільки від середніх і професійних є користьЗа дипломом можна працювати на організатора, сертифікати від міжнародних компаній цінуються повсюдно. Диплом має користь тільки укупі з портфоліо

Диплом про закінчення програми від сертифікованої організації може розцінюватися як підвищення або перекваліфікаціяЯкщо платний курс не дає сертифікат, то або автори не мають відповідного статусу, або це шахраїАвтори ж безкоштовних курсів не зобов’язані видавати сертифікатНавіть дипломи про закінчення відомих освітніх майданчиків не розглядають, якщо курс був безкоштовний.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *