Як світова криза вплине на ринок розумних будинків

Вплив кризи на ринок розумних будинків

Економічна криза 2020 негативно позначиться на глобальному ринку розумного будинку. Компанія Omdia скоригувала свій прогноз на 2020 рік, раніше опублікований показник був знижений на 20 млрд.
До пандемії експерти компанії прогнозували, що обсяг ринку складе $120,6 млрд. В новому дослідженні міститься більш скромна цифра – $101,1 млрд. При цьому поставки пристроїв досягнуть 603,5 млн одиниць, в ранньому дослідженні цифра прогнозувалася в 693,8 млн одиниць, пише Advanced-television.

«Через величезну кількість доступних продуктів ринок розумних будинків більш стійкий до економічних проблем, пов’язаними з поширенням коронавіруса, порівняно з іншими, менш диверсифікованими галузями», – відзначив головний аналітик Omdia Блейк Козак. Тим не менше, очікується, що “smart-house”-ринок в 2020 році зазнає корекції – зростання сповільниться для більшості країн, додав експерт.

Скорочення ринку в першу чергу торкнеться Азії, зниження (від раніше прогнозованої цифри) може скласти $7,8 млрд, обсяг відвантажень техніки скоротиться на 66,2 млн. Азіатський регіон починає відновлюватися після пандемії коронавіруса, тому обсяг виробництва скоро повинен відновитися, йдеться в дослідженні. Однак виснажені ресурси можуть призвести до пониженого попиту в другому кварталі 2020 року.

По Північній і Південній Америці прогноз доходів від продажу пристроїв для розумного будинку знижений на 10,6%. При цьому зростання продажів пристроїв в США буде вище, ніж в інших країнах. Однак оцінка зростання може бути скоригована, якщо фондові ринки не відновляться або поширення вірусу вплине на ланцюжки поставок в США.

Раніше дослідницька компанія Bridge Market Research прогнозувала, що обсяг світового ринку розумних будинків до 2025 року досягне $55,7 млрд. Середньорічне зростання в період з 2018 по 2025 рік становитиме 16,8%.


Які стартапи злітають, а які вмирають у період пандемії

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *