Із пекла в рай: Ведмеді просять допомоги!

Ці два бідолахи вже немало відчули лиха. Їх відлучили від матері і продали в ранньому віці. Вони стали цирковими ведмедями. Тепер на щастя, власники покінчили з дресурою диких тварин. Але жити в тісних клітках не варіант.

Ведмеді просять допомоги

Тварин планують перевезти в притулок “Біла Скеля” (раніше “Надія”; Житомирський район, с.Березівка)  в найближчі тижні і подарувати їм траву та басейн. Втім для цього потрібна наша з вами допомога!

Додаткова транспортна клітка, перевезення та ветеринарний супровід стануть у 16-18 тисяч гривень.

Допомогти Притулку WHITE ROCK Bear Shelter можна фінансово:
Карта Приватбанку № 5168 7551 0647 8874 (Бойко Тарас Анатолійович)
код ЄДРПОУ 41984523 АТ “Райффазен Банк Аваль”
МФО 380805
№ 26004606011 UAH
26007606063 USD
260076060074 EUR
Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “”Збережи Дикість”.

А ось те райське місце, куди, сподіваємось скоро потраплять тварини:

Центр порятунку ведмедів «Біла Скеля» в Березівці заснували 2012 року. Для тварин цей заклад у буквальному значенні став надією, бо їхнім долям не позаздриш. Варто наголосити, що ведмедів не вилучають із дикої природи, їх сюди привозять із різних куточків України у поганому стані. Історії вихованців центру та їхні вподобання ви можете прочитати на спеціальних плакатах на території. Наприклад, Настю ще ведмежам відірвали від матері та продали до приватного цирку. З неї, до речі, й почалась історія «Надії». А ведмедицю Машу використовували для цькування псів, про що свідчать травми на її тілі.

Згодом центр порятунку ведмедів «Надія» поповнився новими мешканцями – сестричками Зоєю та Юлею, які теж працювали в приватному цирку і жили в крихітних клітках. Прихистили тут також єдиного самця Бодика, він же Грошик – його придбали через інтернет у невідомих продавців журналісти програми «Гроші», що на телеканалі «1+1».

Нині ведмедики живуть у чудових умовах – це просторі вольєри, хороше харчування. Окрім овочів, фруктів та м’яса, вихованці додатково отримують ківі, які, до слова, дуже люблять.

Ці тварини заслуговують на особливе ставлення, адже в першій половині життя колесо фортуни грало не в їх користь.


2 тижні згодом ведмедів перевезли до притулку:

Два бурих ведмеді тепер житимуть у ведмежому притулку «Біла скеля»

Два бурих ведмеді тепер житимуть у ведмежому притулку «Біла скеля», що у селі Березівка неподалік Житомира. Нові мешканці, ведмедиця Любочка та самець Синочок, були в дитинстві рано відлучені від батьків і працювали цирковими артистами. Їх привезли 17 вересня увечері з міста Ніжина Чернігівської області. Ця подія стала можливою завдяки українському благодійному фонду «Збережи дикість»

Опубліковано UA: Житомир Вівторок, 18 вересня 2018 р.


Нагадуємо: Волонтери намагаються спасти собак у Миколаєві

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *