Юні винахідники з України створили вічні зошит та ручку

Учні однієї зі столичних шкіл створили унікальні в своєму роді канцтовари. Йдеться про блокноті і олівці, які не закінчуються.

Секрет винаходу

Секрет «нескінченного» блокнота полягає в матеріалах з яких він виготовлений. Його обкладинка і сторінки створені з синтетичного паперу і пластмаси, за рахунок чого він повністю водонепроникний. А «вічний» олівець, хоч і пише як звичайний графітний, виготовлений з металу. Точніше зі сплаву п’яти видів металу. І цей винахід дійсно може потіснити довгожителів канцелярського ринку.

Бренд отримав назву «Nuka», і вже був презентований на конференції iForum. Зовсім скоро його творці планують вийти на європейський ринок.

У блокноті продуманий кожен етап: магніти, обкладинка, пластмаса, клей, папір, нитка – у нас все замовлене, незвичайне. Наприклад, наш клей водовідштовхувальний. А замість гумки використовуємо неодимові магніти.

“Наш блокнот складається з великої кількості унікальних деталей, які роблять виріб якісним. На процес виготовлення це ніяк не впливає, і насправді це можна зробити на кожному виробництві. Це звичайні матеріали, просто в незвичайних комбінаціях. Але за наш продукт не хотіли братися. Коли люди бачили новий матеріал, який відрізняється від чогось, до чого вони звикли, це було для них як полетіти в космос.

Жінка з одного виробництва назвала нас космонавтами, але летіти з нами в космос не захотіла. До речі, 1 червня запустимо 10 наших блокнотів в стратосферу і потім їх продамо.”

Nuka – вічний блокнот і вічний олівець

Пишаюсь українською молоддю! Київські школярі створили вічний блокнот і вічний олівець – Nuka. Свій стартап вони презентували у столиці на конференції iForum і вже планують продавати свій винахід закордоном. 11-класники Катя і Микита екстерном проходять шкільну програму, при цьому мають добрі оцінки і власну справу у 16 років. #УкраїнськіСтартапи

Опубліковано Volodymyr Groysman Вівторок, 1 травня 2018 р.

Про команду

Катя і Микита в цьому році закінчують 11-й клас, Женя – студент третього курсу. Незважаючи на юний вік, хлопці вже встигли пройти стажування і попрацювати в великих рекламних агентствах, створити власний стартап і навіть перемогти з ним в Product Idea Accelerator від української компанії Concepter і корпорації Біосфера. Варто відзначити, що заради свого стартапу хлопці відмовилися від стаціонарного навчання, зробивши свій вибір на користь екстернату.

Як з’явився проект

Nuka – збіг щасливих обставин. До цього ми ходили навкруги: спочатку була ідея взяти з Китаю вже існуючий товар, забрендувати його і просувати – це був би більше маркетинговий проект. Але для нього потрібні були великі інвестиції, яких у нас не було, тому все відклалося.

А влітку 2017 го ми почали вивчати типографію і різні матеріали. Захотіли відкрити канцелярський магазин і думали, які товари там продавати. Пізніше стали розвивати цю ідею. В останній день серпня дізналися про синтетичний папір. В основному його використовують для друку дорогих білбордів і упаковок миючих засобів. Нерозумно так обмежено використовувати таку круту сучасну папір, якій не страшна вода і деформації.

   Перепробувавши видів 200 такого паперу з різними властивостями, щільністю, покриттям, ми зрозуміли, як пишуть на них олівці, ручки, як і чим їх можна стерти. Знайшли ідеальну. Ось і придумали вічний блокнот,  якому не страшна вода і деформації, а записи можна стирати за допомогою антисептика. Почали його доповнювати: у нас з’явилися магніти, кріплення для ручки, незвичайний матеріал обкладинки.

Трохи пізніше народилася ідея нескінченного олівця. Він пише завдяки окисленню паперу, тому ніколи не спишеться.

Ми вивчали цікаві відомості про канцелярію і наткнулися на статтю про метод часів Другої світової війни, коли свинцевими кулями писали на папері. Спробували зробити свинцевий олівець – вийшло погано. Зробити з цього матеріалу хороший продукт нереально: він радіоактивний, при падінні розбивається, при постукуванні мнеться і пише не дуже добре.

Тому почали шукати інші варіанти – вивчати метали, гратися зі сплавами. Все робили самі в гаражі, в турці на газовому пальнику. Виявилося, що один з перших металів, над яким ми працювали – токсичний.

Мета

У нас немає мети нажитися. Ми хочемо створити дійсно класний продукт – споживач буде розуміти, що ціна варта його.

Ми дійсно даруємо людям нескінченний блокнот і вже придумали кілька аксесуарів – обкладинки, олівці різних кольорів, закладки – які будуть доповнювати продукт.

Масштаб нашої цільової аудиторії великий, і продавати блокноти будемо дуже довго. Але впевнені, що до того моменту у нас вже буде новий проект. Ми не хочемо зупинятися на цьому.


Дивіться далі: Один з найуспішніших українських стартапів – курси Prometheus

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *