Тимчасові татуювання: нова технологія, що змінить боді-арт індустрію

Тимчасові татуювання

Судячи з висновків опитування, 22% повнолітніх американців і 14% британців глибоко жалкують про зроблені татуювання і мріють їх позбутися.  Мільйони людей не наважуються зробити тату саме через неможливість його легкого видалення.

Група студентів з Нью-Йорка винайшла те, чого так довго чекали багато людей зі всього світу: тимчасові татуювання. Тепер є можливість зробити тату не хвилюючись, що воно перестане подобатись, стане немодним або вам захочеться видалити малюнок з будь-якої іншої причини.

Видалення постійних тату лазером

Видалення татуювання лазером

Єдиним на сьогоднішній день методом повного видалення перманентного (постійного) татуювання залишається лазерна хірургіядорога, тривала, болісна та небезпечна операціяПо суті лазер тільки розпорошує осіле в шкірі чорнило на дрібні частинки, а організм отримує можливість самостійно виводити їхПрацює це так: лейкоцити збирають частинки чорнила і доставляють їх у печінкуТам вони переробляються у відходиІншими словами, у всьому цьому процесі лазеру відведена дуже скромна рольвін лише запускає природні процеси очищення організму.

Видалення лазером може коштувати 100 доларів і більше. Іноді потрібно десять і більше сеансів протягом багатьох років, щоб досягти повного зникнення чорнил з шкіриХоча деякі люди задоволені результатами, це не для всіхДехто навіть вдається до таких крайніх заходів, як хірургічне видалення шляхом нарізання та лущення шкіри на тілі.

Історія винаходу

Татуювання "Надія"

Вперше ідея татуювань, які живуть всього пару років, прийшла в голову чинному голові компанії «Ephemeral Tattoos» студенту Сьонг Шину, після того як він вирішив зробити собі татуювання.

Шин родом з дуже консервативної азіатської сім’ї, яка зневажає татуюванняАле одного разу він всетаки наважився на візит до тату-салону і набив давно запланований напис “Надія”. Незважаючи на таке гарне значення татуювання,  матір майбутнього підприємця була шокована його вчинком. Тоді Шин вирішив позбавитись від свіжої обновки. Після болючого лазерного видалення на його руці залишився жахливий шрам.

Хороші ідеї народжуються з поганих рішень. Після такого неприємного досвіду Шин багато думав як допомогти іншим людям, які хочуть зробити татуювання, але  не впевненні, що готові залишити його на все життя. Студент разом з товаришами почали працювати над новою технологією, що дозволяє зробити якісне тату, яке  зникне саме по собі через певний період. У 2017 році команда Ephemeral отримала $ 200 000 на розробку чорнила.

Як наносять тимчасові тату

Нанесення тату

Фарба для звичайної татуювання складається з великих молекул, які наша шкіра не в змозі відкинути або розчинитиВ досить короткий термін команді вдалось розробити спеціальні чорнила Ephemeral, зроблені з дрібних натуральних нетоксичних компонентів, які з часом «розчиняються» в шкірі без шкоди для організмуА щоб це «з часом» на настало занадто вже швидко, фарба вкраплюється в шкіру в спеціальних захисних капсулах, які утримують її від розпаду певний період (від 3 до 12 місяців)

Тату на півроку, 3 місяці
Нова послуга “Тату на 3 місяці” від Ephemeral Tattoos

Через 3-12 місяців малюнок починає бліднути і у власника з’являється два варіанти:

  1.  Нанести постійний малюнок (поверх тимчасового)
  2.  Повністю прибрати його (змивається за допомогою спеціального розчину)

Де зробити та скільки коштує

Тату: кіт, олень

Працювати з чорнилом нового покоління можуть самі звичайні машинки для набивання тату, і ніякої новомодної техніки не потрібно.

Тобто все що потрібно майстрові – чорнила Ephemeral та розчин для їх зняття. Вартість готового тату середнього розміру – $50-100, що відповідає ціні звичайних татуювань (у США)

Розвиток та перспективи на ринку

Як зробити тимчасове тату без хни

У певному сенсі ефемерні татуювання змагатимуться за частку ринкуВ іншому сенсі вони створять новий ринокУ третьому сенсі вони будуть конкурувати з технологіями видалення татуювань.

Компанія «Ephemeral Tatoos» була визнана сайтом ink.com «кращим студентським стартапом 2016 року», і у неї є всі шанси зайняти важливе місце в яскравому світі татуювань.

Самі ж розробники нової технології вважають, що в майбутньому багато людей будуть ставитись до своєї шкіри як до живих полотен, які можна розмальовувати, редагувати і змінювати.

Стартап Ephemeral-Tattoos
Команда “Ephemeral-Tattoos”

Схоже: В Україні створили вічний олівець та блокнот

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *