Цифровий гігант Google закриває соціальну мережу

Соціальна мережа Google+ закриється до серпня 2019 року для всіх, крім корпоративних клієнтів.

Серед причин в Google називають те, що соцмережа так і не стала популярною серед користувачів.

Існує й інша важлива причина – вразливість, що існувала з 2015 року, але знайдена тільки під час березневої перевірки. Через проломи в коді сторонні розробники могли отримати доступ до даних 500 тис. користувачів, проте в Google стверджують, що ніхто не скористався отриманою інформацією. Про витік компанія повідомляє лише зараз через те, що раніше не була готова до негативної реакції користувачів і увазі регуляторів.

“З огляду на труднощі підтримки і надзвичайно низьку популярність користувальницької версії Google+, ми вирішили закрити її”, – наголошується в заяві Google.

У компанії підкреслили, що сервіс був дуже непопулярним – 90% відвідувачів проводили в Google+ не більш п’яти секунд. При цьому користувачам пообіцяли інструкції по збереженню і перенесення усіх своїх даних.

До серпня 2019 користувачі Google+ повинні перенести свої дані на інші портали. Корпоративні клієнти збережуть доступ до соцмережі: колеги зможуть спілкуватися один з одним в рамках однієї компанії. Більш того, в соцмережі з’являться нові функції, які можуть зацікавити бізнес-співтовариство.

Google плюс - закриття


РанішеМасовий злом фейсбуку: 90 млн акаунтів піддалося атаці

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *