Театр ляльок запросили на всесвітній фестиваль у Тайланді. Потрібні спонсори

Театр ляльок в Житомирі

Житомирську театр-студію ляльок  “COMPLIMENT” запросили на Всесвітній фестиваль вуличних та театральних шоу в Тайланді.  Квитки до азіатської країни коштують досить дорого.  Директор театру Сергій Соловйов на своїй сторінці в фейсбук запитав у житомирян, як вони оцінюють важливість діяльності закладу.

Театр ляльок на Михайлівській

Житомирський академічний обласний театр ляльок розташований у центрі міста, на вулиці Михайлівській, 7, в будинку, спорудженому в 1905 році для Житомирського відділення Російського імператорського музичного товариства.

Як засвідчують архівні документи 1934-1935 років, при обласному пересувному драматичному театрі Київської області, до якої тоді входила значна частина Житомирщини, був створений ляльковий театр під керівництвом видатної актриси Зої Пігулович.

У часи німецької окупації театр був евакуойваний в Казахстан.

У січні 1944 р. м. Житомир було звільнено. І вже в серпні місяці, як писала газета “Радянська Житомирщина”, ляльковий театр відкрив сезон програмою, в яку входила антифашистська сатира Е. Сперанського “Як Гітлер чорту душу продав” та дитяча казка “Гусеня”.

Протягом багатьох років заклад очолювали директори Олександр Федорович Фомін (1951-1956 рр.), Михайло Романович Коряко (1956-1975 рр.), Петро Антонович Канарський (1975-1979 рр.),Леонід Іванович Данчук (1979-1981 рр.), Степан Павлович Давидюк (1981–1984 рр.), Володимир Гнатович Бондарчук (1984 – 1996 рр.), Віталій Дмитрович Стрельцов (1996 – 2011 рр). Кожен з них залишив свій добрий слід в історії театру. Своєю професійною діяльністю вони сприяли розвитку і згуртованості колективу в дружню сім‘ю, допомагали їм стати яскравими творчими особистостями.

З театром тісно співпрацюють провідні митці України: професор В. Оверчук, народні артисти України І. Сльота, Є. Єфремов, заслужені артисти України М. Ніколюк, В. Савченко, О. Кузьмін, В. Карпенко, заслужений діяч мистецтв України О. Ходаківський

Житомирський академічний обласний театр ляльок є одним з центрів духовного та культурного розвитку підростаючого покоління нашої області.

А це означає, що позаду довге й цікаве творче життя, набуття досвіду та пошуки власного творчого почерку, тріумфи перемог на фестивалях і конкурсах. Прийшло визнання, любов та інтерес, як маленьких, так і дорослих глядачів.

teatr-kukol-zt.org

“Друзі. Мені важливо знати: яка соціальна значимість моєї роботи? Якщо ви бачили її результат.
Адже я це роблю не тільки заради грошей. Будь ласка пишіть. Мені важливо знати.

Отже, друзі, знайомі, колеги, глядачі.

Як я вже повідомляв,  нас (Театр-студію ляльок-маріонеток “СОMPLIMENT”) запросили на один з найбільш престижних фестивалів у світі. Це фест вуличних і театральних шоу “Гармонія ляльок” HARMONY WORLD PUPPET
FESTIVAL PHUKET 2018, THAILAND “STREET PUPPET & OUTDOOR PUPPET”

Після переговорів ми отримали офіційне підтвердження і узгодили технічні моменти наших виступів. А також поруки в наданні візової підтримки, при необхідності.

Бути представником України на фестивалі такого рівня – це велика честь для нас і величезна відповідальність.

Наше прибування (2 людини) терміном на 7 днів в Таїланді забезпечить повністю приймаюча сторона. Однак, переліт і накладні витрати по багажу, транспорту, оформленню документів, підготовці (оновленню) ляльок та декорації необхідно покрити самим. Це близько 75 000 гривен.

Ми шукаємо спонсорів і сподіваємося на вашу підтримку.

На сьогодні вже зібрано третину суми !!! ДЯКУЄМО!!!

Це РЕКВІЗИТИ КАРТКИ для надання підтримки.
4149 4391 0298 8098
Приватбанк
Соловйов Сергій Миколайович”

За декілька днів під дописом залишили близько 100 позитивних відгуків та побажань.  Ось деякі з них:

  • Сергію, ви унікальний житель нашого міста.  Навіть не уявляю Михайлівську без Вашого театру.  Уся наша сімейка любить і радіє Вашим милим персонажам)
  • ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ!!!! у всіх: і у дорослих, і, особливо у дітей !!! Дякуємо за Вашу роботу! Завжди тільки позитив! Дуже приємно, що такий вуличний театр є саме в нашому місті !!! Пишаємося! Нових творчих ідей!!!
  • Ваша робота дужe корисна!Вона дає діткам віру в чудeса, коли ваші іграшки оживають!Дякую вeликe за вашу працю, за ваш внeсок в культуру міста та життя діток Житомира!Дітки в захваті від ваших ляльок!Дякую вам за добру справу!
  • Ви творите магію. У ваших руках оживають іграшки…це захват і суперпозитивні емоції у дітей і дорослих!
  • Ваші виступи як ковток свіжого повітря в цьому повному мeтушні світі. Від них завжди на душі стає світло, тeпло і повeртається віра у казку. Моіх дітeй нe можливо відірвати від їх пeрeгляду. Хоча старший син бачив кожeн виступ вжe дeсятки разів.

Можете залишити і свій відгук у дописі.

Від себе додам, що розвиток театру вкрай важливий для маленьких житомирян, що хочуть займатись мистецтвом, або просто насолоджуватись ним. Крім цього театр є невеликою, але візитівкою Житомира, а це ще один плюс до туристичного розвитку міста.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *