Розумний годинник Wear OS нагадає про необхідність миття рук

Нагадування про миття рук в смарт-годиннику

Чистота — запорука здоров’я. Ця приказка в наші дні стала актуальна як ніколи. На жаль, пандемія COVID-19 поки не думає зупинятися. При цьому найкраще, що можуть зробити звичайні люди, для того, щоб якщо вже не зупинити, то хоча б уповільнити поширення коронавірусної інфекції, це — витримувати самоізоляцію, дотримуватися соціальної дистанції, а також частіше мити руки. З останнім готовий допомогти сам Google.

Компанія випустила для всіх «розумних» годинників, що працюють на базі операційної системи Wear OS, оновлення 5.4.0, яке буде періодично нагадувати користувачеві, щоб він помив руки.

В додаток “Годинник” (можна завантажити окремо з Play Маркет) вбудований нагадувач, який раз в три години буде повідомляти про те, що пора подбати про чистоту своїх рук. При відкритті повідомлення запуститься 40-секундний таймер, під час активності якого рекомендується проводити гігієнічну процедуру. Крім того, додаток нагадає про те, що мити руки слід з милом. По закінченню часу на таймері додаток також повідомить, що наступне нагадування про чергову процедуру буде через три години.

Як відзначає ресурс Android Police, нагадування можна відключити шляхом натискання та утримування повідомлення.


Супутні матеріали: Чи потрібен дитині смарт-годинник

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *