Мову жестів будуть вивчати у школах

Проект "Відчуй"

В рамках популяризації мови жестів Міністерство освіти і благодійний фондВiдчуйстворили спеціальнийЗоряний буквар“, в якому відомі діячі культури жестам зображають букви українського алфавіту.

Крім того, в меморандумі прописано співпраця з організацією “Відчуй” в рамках проекту “Коли тиша заговорила”, направленому на розвиток інклюзії серед вчителів і учнів.

Сьогодні щонайменше 223 тисяч осіб розмовляють мовою жестів. Це робить її однією з найбільш поширених в Україні. Завдяки співпраці з громадською організацієюВiдчуйми зможемо розповісти про це у всіх школах України і, можливо, навіть надихнути молоде покоління вивчити мову  жестів, – йдеться в заяві міністра освіти Лілії Гриневич.

  

Меморандум про постачанняЗоряного букваряв школи підписала сама Гриневич і організаціяВiдчуй“.  Усі 16 200 шкіл України забезпечать азбукою мови жестів, заявили в Міністерстві освіти і науки. До якого року і в яких обсягах поставлять книги в школи, в заяві пресслужби не уточнили.

У 2017 році українська влада анонсували масштабну шкільну реформу, згідно з якою навчання буде проходити без зубріння, а через розвиток критичного мисленняЗгідно з проектом реформи, в школи повинні були завезти нові парти, зробити ремонти в класах, закупити сучасні розвиваючі матеріали і нові підручники. За словами міністра освіти країни, на нове обладнання і книги виділили більше одного мільярда гривень.


Нагадуємо:  Урок доброти та гуманності в школах України

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *