Міжнародний день здоровʼя

Чого люди бажають найбільше собі та своїм близьким? Відповідь знає кожен – звичайно ж, здоров’я! Це найголовніший показник якості життя. Фізичне, емоційне і психологічне здоров’я є запорукою успіхів в кар’єрі, сімейних взаєминах та інших сферах.

Безумовно, подібне поняття в масштабах всього людства не могло не знайти відгуку на найвищому рівні. Саме тому, починаючи з 1950 р, 7 квітня стало  Днем здоров’я в міжнародному календарі.  Дату вибрали не випадково, в цей день, тільки у 1948 році заснували Всесвітню Організацію Охорони Здоров’я. Сьогодні до неї входить майже 200 держав – немає такої країни, керівництво якої б не цікавила проблема здоров’я громадян.

Щороку в цей важливий святковий день піднімаються серйозні тематичні питання. Серед них виділяються такі як:

  • зміна клімату і його вплив на здоров’я,
  • фізична активність як фактор довголіття,
  • здорова вагітність,
  • перемога діабету,
  • глобальне викорінення поліомієліту,
  • екологія міст.

Не менший акцент робиться на пропаганду здорового способу життя серед населення, особливо в середовищі підлітків, за якими майбутнє країни. Важливе місце в програмі святкування відводиться і впровадженню актуальних методик і результатів досліджень, які допомагають зберігати здоров’я нації та збільшувати тривалість життя.

 

Як відзначити День здоровʼя? Можна всією сім’єю подивитися цікавий документальний фільм про досягнення і дослідженнях в галузі охорони здоров’я, а можна організувати спортивні змагання на природі або просто відправитися в похід. Варіантів маса, головне, щоб заняття принесло вам моральне і фізичне задоволення, бадьорість духу і тіла!


Читати ще: Чому закохані люди швидше набирають вагу

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *