Чому закохані люди швидше набирають вагу

У романтичних стосунках є багато позитивних сторін: в нашому організмі виділяються стимулюючі молекули фенілетіламіну та окситоцину, і ми відчуваємо себе енергійними, задоволеними і щасливими

Безумовно, є і мінуси: іноді ваш партнер краде у вас їжу, займає душ вранці або ненавидить вашого котаОднак нещодавно вчені виявили ще один значний недолік: у відносинах люди швидше набирають вагу.

Дослідники з фірми OnePoll, опитавши 2000 американців, всі з яких перебували у відносинах, виявили, що 75% людей погладшали, знайшовши паруВ середньому люди набирали 16 кілограм з часу знайомства з партнером, і 7 з нихза перший рік відносин.

2 пари їдять піцу

 У чому причина такого стрімкого набору ваги?

Що ж, 64% опитаних заявили, що більше не відчували необхідності мати гарний вигляд, щоб залучити партнераКрім того, часті вечері та обіди в ресторанах теж вплинули на фігури партак вважають 41% учасників експериментуНарешті, 34% заявили, що занадто часто замовляли калорійну їжу додомуЗагалом, причини різні, і всі, як одна, дуже поважні.

Замість зайвого спільного перекусу спробуйте разом відправитись на заняття спортомтим більше, що групові тренування вважаються більш ефективними.

Закохані набирають вагу, гладшають


Дивіться також: Facebook запустив сервіс знайомств всередині соцмережі

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *