Компанія Google розробила нову клавіатуру Брайля для Android

Клавіатура Андроід для слабозрячих

Google представила віртуальну клавіатуру Брайля TalkBack для Android для людей з порушеннями зору.

Клавіатура інтегрована в операційну систему і не вимагає брайлівський дисплеїв або будь-яких інших додаткових гаджетів. Вона сумісна з пристроями під керуванням Android 5.0 і вище.

Клавіатура побудована на стандартній 6-точковій системі. За словами Google, вона створювалася за участю користувачів і розробників, які володіють шрифтом, і тому буде звична і зрозуміла всім, хто вміє набирати на ньому текст.

Щоб скористатися клавіатурою, потрібно активувати спеціальну програму читання з екрану TalkBack, яка озвучує дії з пристроєм і повідомляє про повідомлення та інші події. Після цього потрібно включити клавіатуру Брайля в налаштуваннях TalkBack, слідуючи цій інструкції (доступна російською).

Друкувати на новій клавіатурі можна в будь-якому текстовому полі в Android (крім Google Документів і повідомлень, які поки не підтримуються). Жестами можна видаляти слова і символи, вставляти рядки і прогалини, відправляти текст і виконувати інші дії.

Google відзначає, що під час роботи з клавіатурою Брайля TalkBack інші жести TalkBack будуть недоступні. Перемикається клавіатура так само просто, як інші мови. В даний час вона підтримує лише англійську шрифт Брайля.


Раніше: Мову жестів будуть вивчати у школах

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *