7-річний хлопчик з Каліфорнії заснував компанію з переробки сміття

Райан Хікман

Райан Хікман з Каліфорнії з юного віку виявляв інтерес до сортування сміття, а пізніше – і до переробки. У свої 7 років хлопець заснував компанію по ресайклінгу і вже заробив $ 10 тисяч доларів на коледж.

Райан вперше побачив процес сортування сміття в три роки, коли вони разом з батьком поїхали в центр ресайклінгу здавати відходи. Вже тоді хлопчику вдалося заробити кілька доларів. Після цього він заявив батькам, що хоче збирати, сортувати і здавати сміття сусідів. Тоді сім’я роздала місцевим мешканцям спеціальні мішки для сміття, що підлягають подальшій переробці. Так розпочався грандіозний проект юного підприємця.

Райан Хікман збирає сміття

Минуло чотири роки – і план Райана працює і має великий успіх. Його компанія Ryan’s Recycling Company обслуговує 40 клієнтів з п’яти районів. Отримане сміття хлопчик сортує по контейнерах у себе в дворі.

Райан Хікман з Каліфорнії

Райан на сміттєвозі

З початку роботи компанії Райан здав на переробку понад 22 тонни сміття, а також 200 тис. консервних банок і пляшок. Більш $1600 юний підприємець пожертвував на благодійність, а ще $ 10 тис. поклав на спеціальний рахунок. Ці гроші підуть на навчання в коледжі. А ще Райан був призначений послом Тихоокеанського центру порятунку морських ссавців і навіть випустив лінію благодійних футболок.

Райан з батьком


Раніше:  Всесвітній день прибирання

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *