Хлопчик врятував більше 1000 собак

Роман і врятований пес | Девзт-інфо

Роману Маккону всього сім років, але він вже допоміг врятувати від присипання більше тисячі собак. Хлопчик та його мати Дженніфер, жителі штату Техас, почали шукати господарів безпритульним тваринам у 2016 році. Надихнула їх на цей проект власна собака Луна.

У липні 2015 року ми забрали Луну з техаського притулку, в якому присипляють собакКоли я дізналася, що небажаних псів вбивають, то жахнулася і стала активно брати участь в добровольчої місії – пристроювати тварин з місцевого розплідника в добрі руки. Після цього я активно включилася у волонтерську діяльність у місцевому притулку“,розповідає жінка.

Мама Романа - Дженіфер | Девзт-інфо

“Роман запитав мене: ” Чому їх тримають там? “

Я відповіла: “Вони шукають дім”.

Тоді мій чотирирічний син каже: “Ми маємо допомогти їм знайти ці будинки”, – продовжує Дженніфер.

Маленький Роман так переживав за долю безпритульних собак, що замість ігор, звичайних для його віку, він почав знімати і розміщувати в соціальних мережах відеоролики  про собак, яким загрожувала  евтаназія.

У відео хлопчик показує тварин потенційним господарям, розповідає про породувік, звички, здібності, їх нелегку долю і переконує людей проявити жалість і забрати собаку в люблячий дім. Роман дуже старається, щоб ролики привернули увагу людей і зацікавили їх в прийнятті бродячих чотирилапих. Часом чутливий волонтер так шкодує пса після пережитого жорстокого поводження, що починає плакати прямо в ефірі і благати забрати тварину.

Влітку 2016 року їхня сім’я переїхала жити в штат Вашингтон і незабаром Дженніфер виявила, що у північнозахідному штаті бездомним собакам живеться набагато краще, ніж на півдні. Тоді вона організувала проект “Подорож до свободи” (Project Freedom Ride) для перевезення тварин (в основному собак, але часом і  кішок) з Техасу. 6 грудня 2016 року прибув перший транспорт з Техасу з 31-ю врятованої собакою.

Дженніфер жартувала, що найбільша мрія волонтерівпобудувати підземну залізницю від Техасу до Вашингтона, оскільки витрати на перевезення, оформлення документів, ветеринарів (які здійснюються тільки на добровільні пожертви) виявляються чималими: на перевезення однієї собаки йде 165$, що сумарно становить понад 11.000$ на місяць; на ветеринарні послуги потрібно ще 100150$ на собаку.

Дженніфер зазначила, що не змогла б впоратися без допомоги сина, який допомагав не тільки знімати рекламні ролики, але і обдзвонював сім’ї, які збиралися «усиновити» собак і допомагав збирати кошти. Роман так надихав співрозмовників своїм гарячим бажанням врятувати тварин, що незабаром він став лицем цього проекту.

Роман - лице проекту Freedom Ride | Девзт-інфо
Рятувальники з Техасу забирають приречених до усипляння тварин з притулків, рятують бродячих собак на вулицях і визволяють псів з неблагополучних сімей. Всім тваринам надається ветеринарна допомога перед тривалою подорожжю в 2000 миль (3200 км) і в разі необхідності підбираються тимчасові сім’ї або ведеться робота з волонтерськими організаціями для перетримки та соціалізації.

Проект постійно розширюється і наразі врятовано вже 1050 собак. Подивитися на щасливі сім’ї, які прихистили всіх цих тварин, можна на в інстаграм. Сторінка має понад 18 тисяч підписників, так що є надія, що ще багато сотень тварин будуть врятовані від загибелі і стануть вдячними і вірними членами сімей.

Нові щасливі власники собак | Девзт-інфо

Роман з врятованою собакою


Дивіться також:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *