Глава компанії Xiaomi віддасть мільярд доларів на доброчинність

Гендиректор xiaomi - Девзт Інфо

Засновник і генеральний директор китайської компанії Xiaomi Лей Цзюнь отримав бонус у розмірі 957 мільйони доларів – зазначено у звітності, поданій виробником смартфонів на Гонконгську фондову біржу. Раніше виробник смартфонів заявляв, що має намір винагородити гендиректора акціями за відданість компанії.

Як випливає з документів, Лею за підсумками року була присуджена одноразова компенсація в розмірі 636,6 млн акцій компанії, вартість яких за біржовим курсом на момент закриття торгів у вівторок становила близько 7,5 млрд гонконгських доларів (956,9 млн доларів).

У паперах, поданих на біржу, вказано, що корпорація вирішила добровільно розкрити одержувача компенсаційного пакетау відповідь на деякі новинні повідомлення“, в яких повідомлялось, що бонус Лея нібито перевищує чистий прибуток компанії.

Голова компанії Xiaomi - Де в ЗТ Інфо

Насправді розмір бонусу Лея практично дорівнює чистому прибутку Xiaomiзгідно зі звітністю за 2018 рік, компанія заробила 980 млн доларів.

Глава компанії пообіцяв пожертвувати на благодійність всю суму премії, яка залишиться після сплати податківБонус став доповненням до інших платежів, які отримує Лей, включаючи зарплату і дивідендиЇх суми компанія не розкриває.

За підсумками 2018 року чистий прибуток Xiaomi склав $ 1,3 млрд. За даними дослідницької компанії IDC, в 2018 році Xiaomi випустила 122,6 млн смартфонів, що робить її четвертим найбільшим виробником смартфонів у світі після Samsung, Apple і Huawei.

Смартфони Xiaomi - модельний ряд - Девзт Інфо
Смартфони Xiaomi – модельний ряд

Раніше: Цифровий гігант Google закриває соціальну мережу

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *