Пакетний менеджер npm стає частиною GitHub

npm стає частиною GitHub

Оголошення про це з’явилися і у блозі GitHub, і у блозі npm. У блозі npm засновник проекту Айзек Шлютер підкреслює “npm, який ви знаєте, нікуди не дівається”. Він виражає упевненість, що для проекту це зміна на краще, і повідомляє, що сам продовжить працювати над ним.

А в оголошенні глави GitHub Нэта Фридмана повідомляється:

“Для мільйонів розробників, що використовують публічний реєстр npm щодня, він завжди буде доступний і завжди буде безкоштовний. Після завершення угоди ми зосередимося на:

  • Інвестиціях в інфраструктуру реєстру і платформу. Екосистема JavaScript масштабна і швидко розвивається. Їй потрібний надежнейший реєстр. Ми зробимо необхідні вкладення, щоб бути упевненими, що npm буде швидким, надійним і масштабованим.
  • Поліпшенні досвіду його використання. Ми працюватимемо над тим, щоб розробникам і мейнтейнерам було зручніше, і підтримаємо відмінну роботу, вже почату над npm v7 CLI, який залишиться безкоштовним і відкритим. Серед великих фич, які нас надихають – Workspaces, а також поліпшення в публікації і мультифакторній аутентифікації.
    Взаємодія із співтовариством. Ми активно взаємодіятимемо з JavaScript- співтовариством, щоб отримувати ваші ідеї, що допомагають визначити майбутнє npm.”

А заглядаючи далі в майбутнє, планується інтеграція GitHub і npm, для підвищення безпеки усього логістичного ланцюжка опенсорса, і дозволення відстежування зміну від гітхабовского пулл-реквеста до версії npm package з виправленням


Проект-Менеджер: особливості професії

Поділитись:
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *