Генії-математики: На всесвітній олімпіаді українці в числі найкращих!

Олімпіада з математики - Де в зт

Щороку в одній з країн світу проходить міжнародна математична олімпіада серед школярів. Цього року вона відбулася в липні – в румунському місті Клуж-Напока. Олімпіада-2018 стала найуспішнішою для української збірної за всі роки незалежності. Зазвичай в неофіційному командному заліку наша команда займала місця десь у другому десятку. Але в цьому році українським старшокласникам вдалося забратися на четвертий рядок, поступившись тільки постійним лідерам медального заліку – США, Росії та Китаю.

Пояснити успіх нинішньої української команди не можуть і її тренери, і навіть самі учасники. Серед можливих причин називають те, що Румунія межує з нашою країною, і у хлопців не виникло проблем з акліматизацією. Втім, подібні пояснення, скоріше, продиктовані скромністю учасників команди. Цього року тренерам дійсно вдалося зібрати сильний склад з харківських та київських школярів – саме в цих двох містах найсильніші математичні школи в країні. З шести учасників української команди четверо представляють Харків і двоє – Київ. Харків’яни Роман Сарапін, Нго Нгок Тхай Шон, Ілля Коваль і киянин Федір Юдін завоювали на олімпіадре золото, харків’янка Аліна Гарбузова і киянин Арсеній Миколаїв – срібло.

Олімпіада з математики 2 - Де в зт Олімпіада з математики 3 - Де в зт

Хороша математична школа важлива для розвитку інновацій та інформаційних технологій в Україні. У серпні на запрошення uData School і керуючого партнера UNIT.City Дмитра Єрьоміна учасники української збірної побували в київському інноваційному парку.

Unit City - Devzt


Дивіться також: Як вивчити програмування, тестування та інші компютерні професії

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *