Фейсбук заборонив будь-які натяки на інтимні відносини

Facebook - нові правила

Фейсбук оновив правила спільноти, що стосуються сексуальних домагань. Соцмережа обмежила публікацію контенту, який «спонукає до статевих контактів, сприяє їм або був створений з метою організації і координації таких контактів». Також Фейсбук заборонив використовувати явні та неявні вираження сексуального характеру, які можуть розцінюватися як домагання.

У соцмережі заборонили публікувати:

  • записи про набір кандидатів для зйомок порно,
  • комерційної порнографії, еротичних танців або масажу»;
  • пости про пошук сексуальних партнерів, чатів або листувань з сексуальним підтекстом, а також зображень оголеного тіла;
  • висловлювання з сексуальним підтекстом – наприклад, «Хочу розважитися сьогодні ввечері»;
  • сексуально-провокаційний сленг;
  • контент, в якому може явно зображатись статевий акт або люди в сексуальних позах, включаючи намальовані від руки зображення;
  • натяки з сексуальним підтекстом: згадка сексуальних ролей, поз, фетишистських сценаріїв, сексуальних уподобань, стану збудження, статевого акту або дій сексуального характеру, сексуалізовані частини тіла, геніталії та сідниці.

Виданню The Verge Фейсбук заявив, що правила стосуватимуться як публічних дописів (публікацій, постів) на сторінках і в групах, так і повідомлень в месенджерах. При цьому соцмережа заохочує обговорення проблеми сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

Також Фейсбук запевнив, що користувачі зможуть вільно говорити про свою сексуальну орієнтацію, не побоюючись того, що їх публікації видалять.

Запис «Я гей» не порушує правила спільноти.

А, наприклад, «Я натурал, шукаю красиву дівчину, щоб розважитись. Подзвони мені» буде розцінюватися як сексуальне домагання.

Фейсбук буде модерувати контент, на який будуть скаржитися користувачі. «Якщо ви спілкуєтеся в месенджерах з людиною, яка хоче поговорити про секс, він, швидше за все, не буде скаржитися на ваші повідомлення», – зазначає The Verge.

Ймовірно, причиною поновлення норм спільноти Фейсбук став закон FOSTA (Fight Online Sex Trafficking Act), спрямований на боротьбу з секс-торгівлею в інтернеті.


Нагадуємо, Нещодавно Facebook запустив власний сервіс знайомств 

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *