Facebook запустив сервіс знайомств всередині соцмережі

Facebook запустив сервіс знайомств Dating, який буде працювати всередині соцмережі.

Як працює дейтинг-сервіс

Сервіс доступний для користувачів від 18 років. При запуску Dating потрібно створити окремий від Facebook профіль. Для цього потрібно коротко описати біографію (наприклад, вказати освіту і місце роботи), а також відповісти на близько 20 питань, серед яких:

«Як виглядає ваш ідеальний день?» 

«Яка пісня завжди змушує вас співати?»

Користувачі можуть завантажити до 12 фотографій, в тому числі імпортувати їх з акаунтів в Facebook і Instagram.

У Dating можна фільтрувати список кандидатів по відстані (максимальний радіус – 100 км) та іншими параметрами і інтересам. Facebook не буде пропонувати в сервісі друзів і заблокованих користувачів. Крім того,  можна шукати серед учасників груп і заходів.

Користувачі можуть написати не більше ніж 100 вподобаним кандидатам в день. При взаємній симпатії потенційні партнери будуть спілкуватися в окремому від Messenger чаті. У ньому можна обмінюватися тільки текстом або емодзі – відправляти фото і відео можна.

«Найкраще місце для початку відносин в інтернеті»

Менеджер по продукту Facebook Dating Нейтан Шарп (Nathan Sharp) сказав, що мета його команди – зробити Facebook кращим місцем для початку відносин в інтернеті. При цьому соцмережа не намагається конкурувати з Tinder.

“Ми планували створити продукт, який спонукав людей пам’ятати, що за профілями і картками стоять люди. Ми хочемо, щоб користувачі дивилися не тільки на аватарки”.

Він зазначив, що поки Facebook не буде монетизувати сервіс і додавати в нього платні функції.

Поки дейтинг-функція доступна тільки в Колумбії в мобільних додатках для Android та iOS. Якщо сервіс стане популярним у користувачів, компанія може запустити його в більшій кількості країн.

Facebook анонсував запуск дейтинг-сервісу в травні цього року на конференції для розробників F8. Відразу після цього акції компанії Match Group, що володіє Tinder, впали на 17%.


Нагадуємо, що у Житомирі проходять Швидкі побачення ( Speed-Dating )

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *