Популярні співачка та ведучий допомагають важкохворим дітям

Дорофєєва і Комаров - Де в ЗТ

Ведучий екстрим-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров вже кілька років допомагає важкохворим дітям. Не так давно він запустив нову благодійну акцію #чашкакави (її суть в тому, що можна врятувати життя дитини, відмовившись від чогось незначного, наприклад, чашки кави).

В квітні цього року Дмитру  та солістці групи «Время и Стекло» Наді Дорофеєвій вдалося за три дні зібрати на операцію чотирирічному Стасу, який страждає на рідкісну форму пухлини стовбура головного мозку, більше $120 тисяч (приблизно три мільйони 260 тисяч гривень). Як розповів Комаров, це рекордна сума за такий короткий термін.

Пост Дмитра за 3 квітня:

  • “Друзі, сьогодні прошу особливу чашку кави. Дуже термінову. Щоб врятувати життя хлопчика, у нас всього 2 тижні. Це Стас з міста Катеринопіль, Черкаської області. Дуже жвавий і активний 4-річний пацан, який обожнює грати з машинками і обговорювати хлопчаківські теми”

    “Такого ще не було за ті кілька років, що я допомагаю важкохворим дітям, – каже Дмитро. – І від того, чи зберемо ми ці гроші за три дні, вперше безпосередньо залежало життя дитини. У п’ятницю, коли я вже полетів в експедицію,  мені подзвонили і несподівано сказали, що хлопчикові залишилося два тижні. Врятувати його могла операція, за яку бралися тільки мікрохірурги в Туреччині. Я не особливо вірив, що ми встигнемо зібрати $110 тисяч за такий короткий час. Але ми з Надею вирішили спробувати.”

В результаті Стас вчора полетів до Туреччини, де його успішно прооперували. Все було добре до кінця літа, коли хвороба не дала знову про себе знати.

29 серпня популярні співачка та ведучий виклали пост:

  • Дорогі мої, сьогодні я прошу у вас чашку кави. Давайте врятуємо життя нашому знайомому – ви, напевно, пам’ятаєте цього хлопчика, Стасика. Навесні 2017года, завдяки кожному з вас, ми зробили диво і за добу зібрали 110 тисяч доларів, витягли хлопчика “з того світу”. У нього пухлина стовбура головного мозку, тоді був практично перекритий канал циркуляції мозкової рідини. Ми встигли. Два роки малюк боровся в Туреччині з раком, пройшов успішну операцію і курс хіміотерапій. Все складалося чудово, поки цього літа після обстеження лікарі не озвучили вирок: біда повернулася, пухлина виросла і знову практично закрила канал циркуляції мозкової рідини. Стаса потрібно було терміново оперувати. Гроші на операцію дали батьки Сергійка Венгровського – однорічного малюка, якого ми з @komarovmir спецбортом відправили до Туреччини цієї весни, але малюк не дожив до операції 1 день. Залишилося 75 000 доларів. Їх передали Стасу і зробили другу операцію, підсумки якої виявилися непередбачуваними. Після трепанації черепа організм дав збій і хлопчик став нерухомий, не може сам дихати, їсти й розмовляти. Зараз з ним працюють реабілітологи. Стас живе за рахунок апаратів. Його можна врятувати! Потрібно терміново 75 740 $ на проведення хіміотерапії та реабілітації. Ми своїх у біді не кидаємо і будемо боротисяЯ вірю, що разом ми зможемо зробити ще одне диво і добро повернеться! Реквізити: Приватбанк 4149 4978 5409 5157 Тищенко Юлія Миколаївна (мама) МФО банку: 305299 ЄДРПОУ: 14360570 Рахунок одержувача: 29244825509100 PayPal: (hidden) KorolNatalya (перевірений контакт, обов’язково позначка “для Стаса”)

Попри всі зусилля, 3 вересня на сторінці Дмитра з’явилась сумна новина:

“Стас помер. Важко це писати.

Два роки ми з вами боролися за життя цього хлопчика, двічі робили чудо, вже в критичних ситуаціях. Але в третій раз хвороба виявилася сильнішою.
Співчуття родині. Дуже боляче. На жаль, не вийшло його врятувати.

Зараз дивлюся на фото і згадую нашу зустріч перед моїм вильотом до Японії. Стас питав, куди я, і коли дізнався країну, попросив костюм ніндзя. Я шукав його по всьому Токіо, дитячих розмірів не було. Але дивом знайшов, випадково, коли вже навіть гіди сказали, що такого немає. Коли я повернувся додому, Став був на лікуванні в Туреччині. Потім він з’явився в Києві на 1 день, я дізнався про його візит “з сьогодні на сьогодні”, ми з @nadyadorofeeva і @alenasemylit терміново зустрілися зі Стасом і його мамою Юлею в кінотеатрі. Костюм взяти не встиг. Вирішили, що передам після повного завершення лікування. Стас реально йшов на поправку. Потім я поїхав до Бразилії …

Вибач, Стас.

Друзі, бережіть себе, бережіть близьких. Всі думають, що “зі мною цього не станеться” – така природа людини. Але це, на жаль, не так. прислухайтеся до організму і його підказкам. Не соромтеся зайвий раз сходити до лікаря і обстежитися навіть майже без приводу. Хворобу, яку помітили вчасно, можна перемогти. Запущена часто непереможна.

Спасибі всім за допомогу Стасу і два роки його життя. Вони були важливі. Я зовсім недавно бачив його в кінотеатрі – хлопчик дуже хотів жити. Радів кожній хвилині. І напевно вдячний кожному з вас за ці 2 роки. Земля пухом.”

Від редакції ми висловлюємо співчуття рідним та близьким.


Іншим хворим дітям бажаємо швидкого одужання та повернення до нормального життя.

А Дмитру та Надії – величезне ДЯКУЮ за те, що вони допомагають дітям у таких складних життєвих обставинах.


Дивіться також:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *