Дні екопоселень та родових помість України 15-16 вересня

15-16 вересня 2018 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України вчетверте відбудеться свято «Дні екопоселень та родових помість України».

Понад 15 років в Україні існує народний екологічний рух творців родових помість – людей, що свідомо змінюють свій спосіб життя на більш природній та гармонійний, створюючи екопоселення, що складаються з родових помість.

Творці родових помість не «втікають» з міста, як дехто собі це уявляє, вони свідомо та виважено обирають «чисті технології» та створюють «екологічний» тип людського суспільства, що розвивається не шкодячи навколишньому природньому середовищу.
Запрошуємо Вас відвідати свято в Музеї та самим пересвідчитися, що жити у такий спосіб набагато корисніше. Лише проживання на власній землі дарує справжню незалежність, адже тоді людина не залежить від несподіваних стрибків цін на продукти харчування, електроенергію чи навіть падіння валюти. Все це й можна сміливо назвати щасливим життям у родовому помісті.

В програмі свята:
– виставка-продаж товарів та продуктів створених чи вирощених власними руками в родових помістях та екопоселеннях;
– обмін практичним досвідом: як забезпечити себе власними продуктами харчування без хімічних засобів; як бути незалежним від дорогих енергоносіїв та жити в гармонії з природою; як народжувати та виховувати здорових дітей та багато інших практичних питань з життя екопоселенців;
– майстер-класи з різноманітних ремесел (гончарство, різблярство, лялька-мотанка, виготовлення очеретяних матів, екобудівництво тощо); майстер-клас та дегустація сироїдних страв;
– народні пісні, танці, хороводи, смачний куліш…


Матеріали на тему екології:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *