У столиці відзначили Всеукраїнське Свято Подяки

23 вересня в Києві (Україна) на Хрещатику християнипротестанти провели Всеукраїнське Свято Подяки.

У заході взяли участь тисячі християн з різних міст УкраїниСвяткування почалося в 10 ранку і закінчилося галаконцертом пізно ввечері.

Спеціальними гостями свята були: голлівудський актор Стівен Болдуін (США), музикант, екслідер групи Delirious Мартін Сміт (Великобританія) і євангеліст Нік Холл (США).  Боксер Менні Пакьяо (Філіппіни), який був запрошений на свято, не зміг приїхати, але відправив відеопривітання.

250 автобусів з усієї України привезли гостей до КиєваВ рамках заходу були організовані різні активності та виступи:

  • шоу скейтбордистів з США,
  • байкершоу,
  • спортивні змагання,
  • дитячі майданчики з надувними батутами,
  • фестиваль вуличної їжі,
  • спеціальні фотозоні,
  • розіграші цінних призів,
  • а також виступи відомих співаків, спортсменів та музикантів.

На території святкування діяла дитяча зона з різноманітними програмами, майстеркласами для дітей.

Вранці було проведено святкове богослужіння, де духовні лідери країни молилися за різні сфери життяУ богослужінні взяв участь хор і симфонічний оркестр Gospel Symphony Orchestra.

Днем проходив концерт «Україна вдячна» за участю переможців різних музичних конкурсів і талантшоу, розіграші цінних призів, силове шоуТакож відбувся фестиваль служінь, в ході якого в великих тематичних наметах були представлені найяскравіші напрямки діяльності протестантів в Україні.

Також в приміщення Київської Міської Державної Адміністрації пройшла пресконференція з голлівудським актором Стівеном Болдуін і засновником християнського молодіжного руху PULSE Ніком Холом (США).  У заході також взяли участь старші єпископи церков Валерій Антонюк (ВСЦ ЄХБ) і Михайло Паночко (УЦХВЕ)/

Вперше всеукраїнський День подяки провели в в Києві 17 вересня 2017 рокуЙого відвідали сотні тисяч киян і гостей містаСпеціальним гостем заходу був всесвітньо відомий проповідник Нік ВуйчичЗ вітальним словом зі сцени до учасників свята звернулися також депутат Парламенту Великобританії Марк Прітчард, віцепрезидент Парламентської Асамблеї Ради Європи Валеріу Гілецький, президент Християнського Центру державного управління імКеннеді при Конгресі США Джордж Роллер та інші почесні гості.

Під час організованого християнами-баптистами на Хрещатику в Києві святкування Дня Подяки в неділю, 23 вересня 2018 року, встановлений новий всеукраїнський рекорд

Учасники заходу розгорнули найдовший державний прапор України.

Його довжина – 250 м, ширина – 6 м.

Прапор простягнувся від Майдану Незалежності до будівлі Київради. До акції приєдналися 300 тис. Людей.


Нагадаємо: В школах України пройде Урок доброти та гуманності

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *