Винахід, що спрощує та здешевшує вирівнювання зубів

Брекети для зубів. Стартап

Стартап SmileDirectClub пропонує прозорі капи замість брекетів клієнтам, що бажають вирівняти зуби. Послуги компанії дешевше, ніж похід до стоматолога-ортодонта.

Компанія виробляє прозорі капи для вирівнювання зубів за індивідуальними параметрами клієнтів. 30-річні Алекс Фенкелл і Джордан Кацман заснували компанію в 2014 році.

Представники компанії з Нешвілла стверджують, що невидимі елайнери — це більш дешева та зручна альтернатива традиційним брекетам. Завдяки SDC американці отримали можливість вирівняти зуби всього за 2000 доларів. Послуги звичайних стоматологів-ортодонтів зазвичай обходяться набагато дорожче.

Клієнти можуть зняти зліпки зубів для виготовлення елайнерів вдома або в одному з більш ніж 300 відділень компанії. Після цього стоматолог-ортодонт з SDC перевіряє зліпки і за індивідуальними параметрами клієнта виготовляє прозорі елайнери, які потім надсилаються замовнику.  План ортодонтичного лікування зазвичай розрахований на п’ять-десять місяців. Поки що сервіс працює тільки в США. Варто зазначити, що послуга встановлення класичних брекетів з метою вирівняти зуби стає все більш якісною та популярною в світі.

Як зʼявилася ідея

П’ять років тому у засновників компанії Джордана і Алекса з’явилася ідея створення стартапу. Мета була дарувати світу нові посмішки завдяки доступності, зручності та помірній вартості сервісу.  За словами представників компанії, в середньому послуги звичайних стоматологів-ортодонтів обходяться споживачам приблизно в $ 5000.  Крім того, людям після установки традиційних брекетів доводиться ще кілька років відвідувати стоматологічні клініки.

SmileDirectClub стикається з різкою критикою стоматологів.  У 36 штатах члени Американської асоціації ортодонтів подали скарги в спеціальні стоматологічні комісії.  Американська стоматологічна асоціація, в свою чергу, видала постанову, в якій “наполегливо рекомендувала” людям утриматися від користування послугами компанії.

У 2018 році виручка компанії збільшилася на 190%, до $ 423 млн. З моменту заснування сервіс SmileDirectClub, за власними даними компанії, залучив 700 000 клієнтів.  У той же час збитки за останній рік зросли з $ 33 млн до $ 75 млн. Компанія істотно витратилася на маркетинг – на рекламу елайнерів в соцмережах, ТВ і на білбордах пішло більше половини виручки за 2018 рік.

Раніше: Успішні медичні стартапи з України

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *