10 популярних дитячих ігор

Популярні ігри для дітей

Гра Майнкрафт, яка існує вже більше десяти років, свого часу досить сильно змінила ігровий світ. Так як до її появи всі розробники комп’ютерних ігор йшли по шляху поліпшення зображень шляхом максимального наближення їх до реальності. Деталізація постійно покращувалась, якість анімацій наближалася до кінематографічного. Коли одна гра враз змінила пріоритети та стандарти компʼютерних розваг. Більше про гру…

«Toki Tori 2»

Це дуже яскрава і захоплююча гра. Дитина зануриться в барвистий світ і зможе зробити справжню захоплюючу подорож. Основна мета гри – допомогти курчаті зібрати яйця. Дії будуть здійснюватися на острові. Але це місце не просте, адже тут мешкає безліч дивовижних істот, на поведінку яких можна впливати. Також чадо чекає безліч головоломок і задач. Яйця не даються легко, щоб їх зібрати, потрібно постаратися і гарненько подумати.

«Go Home Dinosaurs»

Гра призначена для дітей старше 9 років. Сюжет – це протистояння ховрахів, які люблять стейки, і динозаврів, які ці самі стейки хочуть відібрати. Завдання гравця – прогнати динозаврів додому і захистити свою їжу. Щоб зберегти стейки, потрібно виконувати певні завдання. Вся гра складається з трьох рівнів, а кожен з рівнів включає в себе 20 етапів. У міру проходження етапів і рівнів потрібно буде збирати кокоси. З кожним кроком гнати динозаврів буде все складніше і складніше, але в магазині можна буде придбати здатності для ховрахів.

«Чебурашка. Викрадення століття»

Гра, призначена для дітей у віці від 5 років і створена за мотивами казок Едуарда Успенського. Головні герої – це улюблені всіма дітьми крокодил Гена і Чебурашка. Завдання персонажів – знайти щура Лариску, що належить шкідливої старій Шапокляк. Але відшукати її не так просто. Щоб виконати це завдання, гравцеві разом з героями потрібно буде навчитися дечому. Наприклад, доведеться плести павутину, користуватися годинником, варити варення. Осилив все завдання, Гена і Чебурашка зможуть повернути Лариску власниці і виконати свою місію.

«Історія іграшок 3: великий втечу»

Гра заснована на подіях однойменного мультфільму. Дітям вона точно сподобається, так як в ній присутні звичні милі герої Вуді, Джессі і Базз, а також цікаві події та завдання. Всього є два режими. По-перше, можна згадати мультфільм і зануритися в його сюжет, рятуючи іграшки. По-друге, можна створити свої власні унікальні і неповторні подорожі, вибравши режим «Ящик з іграшками». Гравець зможе побудувати ціле містечко на Дикому Заході. Можна зводити і облаштовувати будинки, виконувати різні завдання, а також змінювати зовнішній вигляд героїв. Загалом, гра цікава і захоплююча.

«The LEGO Movie Videogame»

Тут все, здавалося б просто: фігурки з лего, головоломки і завдання, пазли, протистояння ворогам і так далі. Але відгуки практично всі позитивні, гру можуть визнати однією з кращих 2014-2015 роки.Головна героїня Люсі має здатність забиратися вище всіх, а один з її напарників Еммет може полагодити і відремонтувати практично все, що завгодно. Старець Гендальф перетворює посох в бруси для Люсі, а Бетмен бореться з ворогами і може трощити все навколо. Ось така взаємодія персонажів допомагає виконувати завдання і просуватися до мети.

«Вудвіль»

Ніякого насильства тут точно гравці не побачать. Основна мета гри – побудувати милу і затишну сільце. Щоб зробити це, потрібно буде виконувати різні завдання, долати труднощі і перешкоди на своєму шляху. Так, можна зустріти, наприклад, скрині, міцні ланцюги, крижані плити. Якщо все подолати і пройти, то в підсумку можна стати господарем свого власного поселення. Також в процесі гри потрібно заробляти монети, на які можна купувати споруди для своєї села. Мирна і вельми цікава гра.

«Маша і Ведмідь: хованки»

Гра для самих маленьких, заснована на сюжеті однойменного мультиплікаційного фільму. Всього в грі 10 ігрових сюжетів, в кожному з них маса цікавих і захоплюючих завдань. Персонажі яскраві і милі, часом зустрічаються смішні ситуації. Завдань у гравця буде кілька. По-перше, потрібно допомогти Маші сховатися і обхитрити Медведя, який буде її шукати. А Медведю потрібно буде допомогти прибрати будинок після такої веселої гри. Також потрібно буде переробити масу інших справ: полагодити улюблену ляльку Маші, зібрати катапульту, розтопити самовар і так далі. Якщо малюк не зможе впоратися з тим чи іншим завданням, він може розраховувати на підказку, яка обов’язково допоможе прийти до мети.

«Смішарики»

Ігор з цієї серії вже неймовірно багато. Так, можна пограти в зимові ігри разом з улюбленими всім Нюшей, Лосяш, Кар Карич, Їжачком, Копатичем і Кроша, можна відправитися в подорож в паралельні світи, зіграти у волейбол або футбол, політати на літаку, зібрати урожай або поганятися на машинках. В деякі ігри можна грати в режимі онлайн, так що купувати нічого не доведеться. У кожній грі є захоплюючі завдання, виконуючи які, можна наблизитися до заповітної мети. Збираючи бонусні очки, можна спростити завдання і отримати приємний сюрприз у вигляді підказки або допомоги.

«Хлопці і тваринка: граємо разом»

Якщо ваш малюк любить тварин, то така гра йому точно сподобається, адже в ній можна вибрати одного з вихованців (панду, дельфіна, слоненяти, пінгвіна, лева або мавпу) і навчити його різним трюкам. Також тварина потрібно буде годувати, одягати, купати. А ще малюк зможе дізнатися багато нового про своє вихованця.

«Веселий фермер»

Гравцеві буде надана запущена село, яку потрібно буде відродити.По-перше, потрібно стежити за городом, по-друге, не можна забувати про тварин, по-третє, господарство потрібно захищати від нападок ведмедів. Щоб пройти рівень, потрібно виконати якесь завдання: придбати певну кількість тварин, продати молоко або сир в заданих обсягах

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *