Відкриття театрального сезону у Бердичеві

Комедія «Як кум до куми» Анатолія Крима у виконанні талановитих артистів Київського театру «Особистості» раз у раз заставляла глядачів посміхатись, весело сміятись чи деколи навіть реготати. Адже «вічний» сюжет залицянь кума до куми чи навпаки тут був вписаний в сучасну реальність моряків, адвокатів, страхових агентів та нахабних продавців всякої всячини на дому.

Часом репліки та жести були на межі пристойності, але в залі дітей практично не було, а дорослі глядачі з гумором їх сприймали.

Завдяки гарній, майже літній, погоді дехто з бердичівлян ще закінчував цими днями копати картоплю чи збирати іншу городину, а, можливо, хтось ще не повернувся з літніх відпусток, лише цим можна пояснити, що кілька вільних місць у залі все-таки було, на відміну від переповнених залів минулого театрального сезону.

Виконавець головної ролі у суботній виставі, народний артист України Петро Мага, перед спектаклем відвідав історичні місця Бердичева, зокрема Кляштор Босих кармелітів, багато спілкувався з міським головою, з яким, виявляється, він давно знайомий. А після вистави, під час аплодисментів та привітань, він артистично заявив: «Про міського голову мені сказали нічого зі сцени не говорити, тому нічого і не говорю». Але цей театральний жест глядачі зустріли ще більш гучними аплодисментами.

Цього вечора в театр прийшло багато нових глядачів, які були тут після оновлення вперше. Вони з цікавістю оглядали оновлені інтер’єри зали та фойє, фотографувались, щоб відіслати друзям і знайомим докази свого долучення до світу мистецтва та обіцяли приходити сюди ще не раз і не два.

    

В суботу 22 вересня представили афішу класичної оперети «Весела вдова», з якою до Бердичева 9 жовтня завітає Одеський академічний театр музичної комедії, і одразу до театральної каси вишикувалась черга бажаючих побачити це неймовірне свято музики і краси. Тож, сподіваємось на наступних виставах театр знову очікуватимуть аншлаги.

rio-berdychiv.info


НагадуємоАфіша на жовтень Житомирського музично-драматичного театру

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *