Як почати власну справу? – StartBusiness Challenge допоможе!

Своя справа - Де в ЗТ

Про те, що необхідно для відкриття власного бізнесу говорили сьогодні, 5 вересня, фахівці Офісу ефективного регулювання BRDO зі студетами Житомирського державного технологічного університету. Захід проведено до Дня підприємця за ініціативи департаменту економічного розвитку міської ради.

Керівник проекту Rolling Review Олексій Дорогань  каже, що полегшить це нелегке починання онлайн-сервіс  #StartBusinessChallenge від Офісу ефективного регулювання.

Платформа #StartBusiness Challenge містить покрокові інструкції для відкриття власної справи, процедури отримання дозволів, інструкції щодо реєстрації касового апарату, розрахунку витрат на регуляторні вимоги тощо.

StartBusinessChallenge - Де в Житомирі

«Вам не потрібно витрачати час на пошук необхідної інформації  на інтернет-форумах  чи кабінетах відомств. Достатньо відповісти на кілька запитань, щоб отримати персональну відповідь про те скільки та яких процедур необхідно пройти», – розповів Олексій Дорогань.

Директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця поінформував, що  у місті проводиться робота із стимулювання розвитку підприємництва:  «Наразі у Житомирі зареєстровано понад 27 тисяч підприємців.  Не всі з них є активними. Дуже хочеться, щоб статистика покращувалася. Це залежить також і від вас, ваших майбутніх кроків. Наразі нами розробляється програма по стимулюванню бізнесу у Житомирі, яка спрямована на створення нових робочих місць».

StartBusinessChallenge - devzt

StartBusinessChallenge - Де в зті

Історією власного шляху до рішення про початок підприємницької діяльності з учасниками воркшопу поділилася  віце-президент Спілки українських підприємців Олена Шуляк.

«Найголовніше займатися тим, що ти щиро любиш, в що ти щиро віриш, а найголовніше  – тим, чим будеш пишатися!», – порадила студентам віце-президент Спілки українських підприємців.


Нагадаємо: в Україні відзначали день підприємця

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *