В Житомирі хочуть відновити популярність шахів

Шаховий клуб в Житомирі - Де в ЗТ

5 вересня, у бібліотеці-філіалі  №3 (вул.Хлібна, 29)  відбулась презентація  проекту  «Інтелектуальна мережа» – шахові клуби у бібліотеках міста», який здійснюється в рамках бюджету участі.

Проект передбачає залучення широкого кола мешканців міста  до мистецтва гри у шахи, інтерес до якого у сучасному світі зростає.

Автор проекту Олена Харчишина подала проектну пропозицію в рамках бюджету участі  у 2017 році і він переміг на загальноміському голосуванні, вартість проекту – 427 360 грн.

«Сьогодні ми відкриваємо перший проект бюджету участі поданий у  2017 року, також чекаємо на відкриття інших проектів, які знаходяться  в процесі реалізації. Приємно, що проект «Інтелектуальна мережа» – шахові клуби у бібліотеках міста» стосується розвитку знань, інтелекту, тому що   бібліотека – це знання, книги, і символічно, що тепер  в бібліотеках можна буде позайматися ще й шахами», – наголосив голова Координаційної ради Андрій Шелестюк.

Шаховий клуб в Житомирі - Де в зт

Шахові клуби діятимуть безкоштовно для відвідувачів у трьох бібліотеках – Центральній міській бібліотеці ім.В.Земляка (вул.Добровольчих батальйонів, 3),  бібліотеці-філіалі №1 (вул.Київська, 36),   бібліотеці-філіалі №3 (вул.Хлібна, 29).  Вони прийматимуть маленьких і дорослих поціновувачів цієї дивовижної гри з 9.00 год. до 18.00 год. щодня. Проектом передбачені заняття з тренерами-волонтерами.  Клуби оснащені сучасними технічними засобами.

Три шахові клуби відповідають європейським тенденціям гри в шахи, які практикуються на базі бібліотек в багатьох країнах Євросоюзу. Закуплено обладнання: фліпчарти, інформаційні стенди, демонстраційні дошки, ноутбуки, проектор, шахові годинники та комплекти. Для зручності шахістів придбано зручні стільці та створено можливість попити чай. Освоєно коштів на загальну суму 201 643 грн.

Гра в шахи - Житомир

Планується, що шахові клуби стануть місцем неформального спілкування і інтелектуального розвитку житомирян, осередками формування культури дозвілля різних вікових груп, місцем змістовного проведення вільного часу та прикладом для інших, щодо втілення найкращих практик в рамках бюджету участі.


Нагадуємо, в Житомирі відбувся Чемпіонат зі складання кубика-рубика

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *