Міжнародна хореографічна асамблея провела акцію на підтримку онкохворих дітей Житомирщини

В Житомирі з 2-го по 6-те листопада відбулася Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталі Скорульської. Про особливості цьогорічної події розповіла директорка хореографічної асамблеї, голова ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської» Інна Бурдейна.

Цьогорічну асамблею присвятили шістдесятиріччю створення балету «Лісова Пісня» Михайла Скорульського. Участь у асамблеї взяли 500 обдарованих дітей та молодь. Серед гостів була делегацію з Китаю.

Як повідомила Інна Бурдейна, під час цьогорічної асамблеї провели благодійну акцію на підтримку онкохворих дітей Житомирщини та представили сучасну балетну виставу «Діти Ночі» у виконанні ведучих солістів Національної опери України – народної артистки України, прими-балерини Катерини Кухар та заслуженого артиста України Олександра Стоянова.

 

Також під час асамблеї провели Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені Скорульської та диско-бал знайомств для учасників. Усі охочі взяли участь у майстер-класах та відвідали виставку особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських.

Наталія Скорульська — українська артистка балету родом із Житомира. Донька українського композитора Михайла Скорульського. У різні роки була солісткою балету Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка, артисткою Об’єднаних театрів опери і балету в Алма-Аті, асистенткою балетмейстера в театрі імені Абая, а також балетмейстеркою Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка.

За матеріалами TIMES.ZT


Раніше на Де в ZT:  Благодійний фонд “Разом до життя” надав допомогу онкохворим дітям

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *