Матері трьох дітей потрібна термінова операція

24-річна Наталя – мама трьох дітей. Найменша 9-місячна Вероніка постійно з нею. Та під час вагітності дівчина знала: третя дитина – це великий ризик. Лікарі попередили: хворе серце може не витримати такого навантаження. Попри це Наталя народила здорову дівчинку. Але нині сама терміново потребує операції на серці.

«Ця хвороба у мене була з дитинства, вона до цього часу не прогресувала. Після народження 3 дитини стала прогресувати. Тому потрібна операція. Якщо не закрити дірку в серці, то буде потрапляти кров і буде повна зупинка серця. Терміново потрібно закрити ту дірку», говорить Наталя Кирносенко, яка потребує операції.

В національному інституті серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова молодій мамі повідомили: операцію бажано зробити до Нового року чи, у крайньому випадку, за зиму. Разом з реабілітацією на це потрібно 200 тисяч гривень. Такої суми родина не має.

«Я мама трьох дітей, думаю, всі мами мене зрозуміють, що кожна людина хоче жити і бачити, як зростають її діти, граються. Тому допоможіть хто чим може», – каже Наталя.

З чоловіком і дітьми Наталя живе у селі Великі Низгірці на Бердичівщині із свекрами. До декрету працювала у теплиці квітникарем – вирощувала троянди. Зараз через хворобу не може виконувати важкої роботи. Її 6-річний син уже ходить до школи і старанно робить домашні завдання. А середня донечка вже місяць як у садочку, де, каже, полюбляє гратись на вулиці з дітьми. Маленька хоче, щоб мама завжди була поряд.

«Я дуже люблю свою маму!» – каже  Соня, донечка дівчини.

«Вона добра мама, бачила декілька раз її в парку – з дітками гуляла. Діти дуже чемні, гарно розмовляють українською мовою. Дивлячись, що вона ще молода і в неї дітки, я прошу людей звернути увагу, допомогти коштами цій родині», – каже Наталя Римарчук, директор садочка «Золотий ключик».

Село, де живе родина, входить до Семенівської об’єднаної територіальної громади. Тутешня влада взялась підтримати молоду маму.

«За рішенням сесії сільради виділено матеріальну допомогу, частину коштів зібрала родина. Але їй їх явно недостатньо, оскільки це дороговартісне лікування. Маленькі діточки, молодесенька мама, яка хоче жити, потрібно допомогти цій родині, щоб врятувати цю маму, родину, щоб мама була здоровою і повноцінно виховувала діток, бачила, як вони зростають», говорить голова Семенівської ОТГ Наталя Семенюк.

Однак, коштів на операцію все ще не вистачає. Наталя звертається до людей по допомогу. Каже, зараз живе надією, що все буде добре і намагається не думати про погане. Підтримати дівчину, яка так хоче жити і виховувати своїх малюків, ви можете переказавши можливу для вас суму грошей за цими банківськими реквізитами:

За матеріалами: zhitomir.today

Автор: Юлія Сінєльнікова


Дивіться також: Благодійний фонд “Разом до життя” надав допомогу онкохворим дітям

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *