Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Зустріч на тему “Яка ціна держави для житомирян?” | 18 вересня

18.09.2018 | 18:00 - 20:00

Ціна держави для житомирян - Де в зт

18 вересня о 18:00 у конференц-залі “Житомир” готелю Reikartz (площа Замкова 5/8) відбудеться зустріч організаторів всеукраїнського туру “Ціна держави” з активістами.

Учасники зустрічі: Vitaliy Shabunin — голова правління Центру протидії корупції, Mykola Malukha — експерт Центру соціально-економічних досліджень – CASE Україна та Наталя Лещенко — економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна.

18 вересня у Житомирі презентують результати експертного дослідження, яке дасть відповідь на запитання “Яка ціна держави для житомирян?”. У рамках проекту “Ціна держави” на вулиці Михайлівській встановлять тематичну виставку, а мешканцям запропонують порахувати всі свої податки.

Житомир — перше місто з 15-ти у регіональному турі “Ціна держави”, що організовано ГО “Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна” спільно з ГО “Центр протидії корупції”.

Метою проекту “Ціна держави” є активізація громадян до контролю власних податків. Податки громадян є основним джерелом наповнення державного та місцевого бюджетів.

Важливим є формування розуміння, що корупція та розкрадання бюджетних коштів — це замах на власні гроші громадян, які вони чесно сплатили через свої податки.

Реєстрація на зустріч за посиланням
Захід проводиться за підтримки Програми «Долучайся!» (USAID/ENGAGE)


Нагадуємо:

Деталі

Дата:
18.09.2018
Час:
18:00 - 20:00
Подія Categories:
, ,
Подія Tags:
,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *