Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Відкриття виставки Миколи Опанащука | 21 вересня

21.09.2018 | 14:00 - 17:00

У Житомирському обласному літературному музеї 21 вересня відбулося відкриття персональної виставки графіки відомого художника Миколи Опанащука.

Микола Опанащук — мистець і педагог вищої фахової кваліфікації, заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної академії мистецтв. Мова його графіки та малярства еволюціонує зі широкого авторського світогляду, реалізуючись в унікальному діапазоні формально-образних ідей на вершинах виконавської досконалості.

Графіка й малярство Миколи Опанащука мають єдину кореневу систему не лише за тематично-смисловим скеруванням, а й за ідейними “розмітками” трьох попередніх десятиліть. У цьому важлива особливість творчої та педагогічної діяльності художника, а також і двигун для великої професійної працездатності. Найбільш яскраво свою ест е пічну доктрину автор розкрив у друкованій графіці. У численних циклах та автономних роботах закріпилась і масштабна експериментальна база, і широкі поетично-філософські розгалуження -дзеркало авторського світобачення.


Дивіться такожВиставка “Сходи до мистецтва” Ігоря Донченка | 21 вересня – 22 жовтня

Деталі

Дата:
21.09.2018
Час:
14:00 - 17:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Житомирський обласний літературний музей
Київська, 45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *