Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Дискусія “Новий Суспільний договір: чи вдасться нам домовитися?” | 6 вересня

06.09.2018 | 16:00 - 18:00

Суспільний договір - Де в ЗТ

6 вересня, о 16:00 в місті Житомир у конференц-залі готелю «Рейкарц» відбудеться експертна дискусія на тему «Новий Суспільний договір: чи вдасться нам домовитися?».

Захід буде цікавим для:

  • громадськості,
  • представників ЗМІ та
  • громадських активістів,

оскільки ставить за мету обговорення одного з найбільш актуальних питань сучасної України.

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/3naVwsHzuZ2FW8Fo1

Реєстрація обов’язкова!

Ініціатори зустрічі — активні відповідальні громадяни, а організатори – Інститут демократії та розвитку «PolitA», а також – громадянська організація «Foundation For Future»: філософи, футурологи, конституціоналісти, громадські діячі.

Україна має колосальний людський потенціал, має колосальні можливості в розвитку національної економіки, проте ці всі можливості втрачаються кожного дня через неефективне, клептократичне управління державою, яка знаходиться в руках олігархії. Ми живемо по правилам, про які домовлялись олігархічні групи, а не суспільство; політики, а не громадяни.

Усвідомлюючи відповідальність перед минулими, теперішніми та прийдешніми поколіннями, ми повинні домовитися про мету та спільні принципи нашого співіснування. Вирішити, задля чого і як нам жити разом в нашій країні. І ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати нам свої правила. Ми самостійно повинні домовитись не з владою, а між собою. Домовлятися не про те, що нас роз’єднує, а про якісно нові підходи до спільного майбутнього. Про наше спільне володіння і управління суспільним національним надбання і державу як сервіс САМЕ для громадян.

Ми повинні об’єднатися та створити країну, в якій хочеться жити. Тому зараз Суспільний Договір — це найважливіша справа для українців.

Карта України - Де в ЗТ

Серед учасників зустрічі:
• Модератором дискусії виступить Катерина Одарченко – дикретор Інституту демократії та розвитку «PolitA»
• Бабич Богдана – політичний психолог, директор ГО «Інститут практичної політики», голова ГО «Спільно», засновник громадського інтернет-телебачення Spilno.TV, учасник ініціатив «Хартія Майбутнього»
• Шишкін Віктор – відомий правник та конституціоналіст зі світовим ім’ям, є співавтором Конституції України 1996 року, за розробку якої відзначений званням Заслуженого юриста України. Перший Генеральний прокурор Незалежної України 1991–1993 рр. Суддя Конституційного Суду України 2006–2015 рр.
• Руслан Радецький – адвокат, Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції 2016-2017 рр. Пан Руслан має значний практичний досвід роботи у правоохоронній системі.

Організатор: Institute for Democracy and Development “Polita”

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380 66 47 85 529
Електронна пошта: polita.press@gmail.com


Нагадуємо, 7 вересня відбудеться Акція “Житомир уже діє: 100% ВДЕ до 2050 року”

Деталі

Дата:
06.09.2018
Час:
16:00 - 18:00
Подія Categories:
, ,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Reikartz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *