Благодійний фонд “Разом до життя” надав допомогу онкохворим дітям

На черговому засіданні координаційної ради Благодійного фонду «Разом до життя» розглянули звернення про виділення коштів для онкохворих дітей Житомирщини на загальну суму 18.590 гривень.

“Сьогодні ми будемо виділяти кошти на лікування трьох онкохворих дітей з Житомирської області. Це Березовська Катерина, яка хворіє на саркому, Кірчун Поліна, у неї пухлина на нирках та Швень Дмитро, у нього рідкісна форма лейкозу”, – зазначила голова благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» Людмила Свобода.

Рада одноголосно прийняла рішення надати необхідні для лікування онкохворих дітей кошти. Також член координаційної ради БФ та депутат Житомирської міськради Іван Мартинчук зазначив: на погоджувальній раді розглянули пропозицію адресної допомоги родині Наумчуків, яка виховує онкохвору дитину.

«Це родина, яка виховує двох дітей, дитина, якій 2 роки, потребує операцію з трансплантації кісткового мозку в Італії. Вони стоять у черзі на отримання коштів з держбюджету, але шанси на те, що ці кошти надійдуть до кінця року, невеликі. Тому Сергій Сухомлин запропонував надати адресну допомогу у розмірі 300 тисяч гривень. Родина виставила на продаж квартиру, аби врятувати дитину», – повідомив Іван Мартинчук.

Небайдужих житомирян запрошують долучитися до надання благодійної допомоги для лікування онкохворих дітей Житомирщини.

За матеріалами:  zhitomir.life

Фото: the-province.info


Дивіться також: Популярні співачка та ведучий допомагають важкохворим дітям

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *