Бердичівлянка виграла всесвітній пісенний конкурс у Парижі

Кілька днів тому завершився всесвітній вокальний конкурс iSiNG World, який проходив в Парижі і зібрав велику кількість виконавців з усього світу. Україна теж брала участь в змаганнях. Тетяна Ігнатенко представляла Україну на конкурсі і перемогла.
i-SiNG World – це щорічний вокальний конкурс. Для артистів – це можливість продемонструвати свій талант на міжнародній арені.
Всесвітній вокальний конкурс проходив в Парижі і тривав п’ять днів з 18 по 23 вересня. Для участі в шоу прибули співаки з 20 країн світу, в тому числі з Австралії, Чехії, Болгарії, Греції, Китаю, Америки, Іспанії, Польщі та Швеції. Однак перше місце завоювала мешканка Бердичева Тетяна Ігнатенко

Додамо, що фіналу у Франції передували вокальні змагання в кожній з країн світу і вже кращі з кращих представляли свою країну на міжнародному рівні

КОНКУРС. I-SiNG World – це найбільший щорічний конкурс співу, який пропонує кращу платформу для всіх охочих співаків, щоб показати світу свій талант і зробити перший крок до слави і популярності.


Нагадуємо:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *